Podsumowanie XXVI Konferencji

W imieniu Komitetu organizacyjnego oraz Komitetu programowego XXVI Konferencji „Przemysł 4.0 a Zarządzanie i Inżynieria Produkcji” dziękuję wszystkim uczestnikom za aktywny udział w obradach, a osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie konferencji, za włożony trud w nasze wspólne przedsięwzięcie.

W tej edycji konferencji wzięło udział 101 uczestników reprezentujących 43 uczelnie i różne instytucje. Przyjęto do publikacji w związku z konferencją 72 artykuły, z czego 43 zostały wygłoszone w formie wystąpień konferencyjnych.  Dorobek naukowy konferencji jest już dostępny w formie publikacji książkowej wydanej przez PWE w ramach cyklu wydawniczego „Inżynieria zarządzania. Cyfryzacja produkcji. Aktualności badawcze 5″.

Mam nadzieję na udział Państwa w kolejnej edycji naszej konferencji, która odbędzie się w dniach 16 – 18.06.2024 roku, tradycyjnie w Zakopanem.

Wraz z nadejściem przyszłorocznej wiosny rozpoczniemy przygotowania do wydania 6 edycji monografii zakopiańskiej, już teraz zapraszam do publikacji prac w tej monografii.

Ryszard Knosala

Webmaster
Webmaster
Artykuły: 5